Direct naar de inhoud
Logo van de Europese Commissie
Vertegenwoordiging in België

Deel je enthousiasme voor de EU met het grote publiek: Word lid van Team Europe Direct!

De Europese Commissie is op zoek naar 24 enthousiaste Europakenners, met als doel om een Team EUROPE DIRECT België te vormen.

  • Nieuwsartikel
  • 29 juni 2023
  • Vertegenwoordiging in België
  • Leestijd: 1 min
Flags BE_EU_small

Leden van dit team zullen hun expertise en kennis over Europese aangelegenheden kunnen gebruiken om publieke evenementen in heel België te animeren.

Met hun présence en kennis maken de leden van Team EUROPE DIRECT België de Europese Unie – haar programma’s, beleid en acties – meer zichtbaar en bespreekbaar. Ze spreken niet namens de Europese Commissie maar stellen zich beschikbaar om debatten te begeleiden, uiteenzettingen te geven, en de relevantie van Europees beleid voor iedere burger tastbaar te maken. Een concrete taakbeschrijving staat in de tekst van de oproep.

Geïnteresseerden hebben tot en met 10 augustus 2023 om zich kandidaat te stellen via de volgende link: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Application-Form-Team-EUROPE-DIRECT-2023

Speaker_Group

 

Leden van Team EUROPE DIRECT moeten een goede kennis hebben over de EU. Ze moeten ook ervaring hebben op het gebied van communicatie en spreken in het openbaar, via werk, studie of andere bezigheden. Naast een moedertaalniveau Nederlands, Frans of Duits dienen ze ook over een basiskennis van het Engels te beschikken.

Download hier de uitnodiging

Voor vragen kan u terecht op COMM-REP-BRU-NETWORKSatec [dot] europa [dot] eu (COMM-REP-BRU-NETWORKS[at]ec[dot]europa[dot]eu)

Bijzonderheden

Datum publicatie
29 juni 2023
Auteur
Vertegenwoordiging in België